Firmalar, hedef kitlesine hitap eden ve onları çekebilecek tarzda müzikler çalmalıdır. Apolyon, kurumsal radyolarınızı oluştururuken müzik direktörleri ile seçilecek müziklerin tonu, şarkıların türü ve daha birçok etmeni de göz önünde bulundurarak hedef kitleye göre radyoyu oluşturmaktadır. Doğru müzik, firmaların marka imajı ile doğrudan ilişkilidir.  İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre müşterilerin yüzde 90’ı müzik çalan mağazaları tercih ediyor ve çevrelerine öneriyor. Müşterilerin yüzde 76’sı müzik sayesinde mağazalarda daha rahat hissederek alışveriş yaptıklarını belirtirken yüzde 63’ü müzik çalınan mağazalarda daha fazla vakit ve para harcadıklarını söylüyor.

Müşterilerin yüzde 90’ı müzik çalan mağazaları tercih ediyor.

Apolyon Radyo olarak en doğru müzikle her zaman yanınızdayız!

 

 

 MARKETLERDE KURUMSAL RADYO

Özellikle perakende sektöründe son yıllarda yoğun ilgi gören Kurumsal Radyo hizmeti ile müşterilerinizi markette kalma sürelerini uzaltabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz. Apolyon Radyo Zamanlı Anons sistemi ile günün istediğiniz saat diliminde istediğiniz anonsu yayınlatabilir, kapanış ve açılış anonslarıyla müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.

 

CAFE – RESTORANLARDA KURUMSAL RADYO

Doğru müzik, müşteri memnuniyetini arttırır ve işletmenize mutlu müşteriler kazandırır. Mekana özgü müzik seçimine büyük önem veren Apolyon Radyo, müziğin her zaman dekorun bir parçası olduğunu savunuyor. Ayrıca yapılan araştırmalar da  bir cafede veya restoranda kalma süresinin, çalınan şarkılarla doğru orantılı olduğunu gösteriyor.

 

AVM – MAĞAZALARDA KURUMSAL RADYO

Yavaş tempolu müzikler, yüksek tempolu müziklere kıyasla müşterileri mağaza içerisinde daha uzun süre tutar. Müziğin sesi müşterileri ne huzursuz edecek derecede yüksek, ne de onları etkilemeyecek derecede düşük düzeyde olmalıdır. Apolyon Radyo geniş müzik arşivi ve prpfesyonel müzisyen ekibimiz ile en doğru müziklerden oluşan radyoları hazırlıyor ve mağazalarınızın potansiyelini en yüksek seviyeye çıkarıyoruz.

 OTELLERDE KURUMSAL RADYO

Doğru müzik, firmaların marka imajı ile doğrudan ilişkilidir.  İyi bir otel işletmeciliğinde fark yaratmak ve bulunduğunuz pazarda otelinizin ismini daha çok duyurmak için, en etkili reklam stratejilerinden biri olan kurumsal radyo yayınını tercih edebilirsiniz. Apolyon Radyo, müzik direktörleri, otelinize en uygun şarkılardan oluşan kurumsal radyonuzu oluşturuyor ve otelinizin  ihtiyacı olan kurumsallığı yaratmanızda çözüm ortağınız oluyor.

 ŞİRKET OFİSLERİNDE KURUMSAL RADYO

Doğru müzik, işletmelerinizde karlılığı ve verimliliği arttırdığı gibi çalışanların motivasyonunu yükseltir.  Arka fonda çalan hafif tonda müziklerle beyinde bulunan “pozitif enerji ve hisleri” açığa çıkartıp, stresinizi azaltabilir ve  hem psikolojik açıdan hem de fiziksel açıdan kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 

 HASTANE İÇİ KURUMSAL RADYO

Hastane gibi insanların yoğun olduğu mekanlarda hem müzik dinletmek hem de yangın, deprem gibi acil durumlarda yönlendirme amacıyla anons sistemleri tesis edilmektedir. Apolyon Acil Anons Sistemi ile hastanelerinizde yangın, deprem gibi durumlarda profesyonel çözümler sunabilirsiniz.

 

BANKALARDA KURUMSAL RADYO

Kurumsal radyolara sahip olan bankalar da, Apolyon Anons Sistemi ile hedef kitleyle herhangi bir aracı olmadan direkt olarak iletişim kurabilir,  arka fonda çalan müziklerle müşterilerin bekleme esnasında sıkılmalarının önüne geçebilir.