APOLYON MEDYA ŞİRKETİNİZİ NASIL KORUR?

Umuma açık ticari faaliyet gösteren yerlerde müzik yayını yapabilmek için 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca Meslek Birliklerinden (MÜYAP, MESAM, MSG, MÜYORBİR, MÜZİKBİR..) izin alınması gerekmektedir.

Apolyon Radyo; Mağaza, Market, Cafe, Restoran, Otel, Alışveriş Merkezlerin müşteri kitlesine uygun olan ve tüm hakları kendisine ait bir müzik bankası oluşturmuştur.

APOLYON MEDYA kütüphanesine ait müzik bankasını kullanmanız durumunda ise Meslek Birliklerinin hiçbirine ödeme yükümlülüğünüz bulunmaz. Apolyon Radyo’da yayınlanan müziklerin tüm kullanım hakları doğrudan Apolyon Radyo’ya aittir. Apolyon Medya sizi lisans belgeleri ile güvence altına alır ve telif ücretlerinden tasarruf sağlamanızda yardımcı olur.

TÜM YASAL SORUMLULUK APOLYON MEDYA’DA!

APOLYON RADYO Müzik Kütüphanesindeki tüm müziklerin tek hak sahibi Apolyon Medya’dır. Apolyon Kurumsal Radyo yayınına başlamanız durumunda bu eserlerden doğabilecek tüm hukuki sorumluluk Apolyon Radyo’ya ait olacaktır. Yayınınızı kullanmaya başladığınız an itibaren 5846 sayılı Kanun uyarınca hukuki güvence altına alınırsınız.

APOLYON MEDYA OLARAK, MARKANIZ İÇİN LİSANSLI MÜZİK KÜTÜPHANELERİ HAZIRLIYOR, BİNLERCE SÖZLÜ – SÖZSÜZ YASAL MÜZİK ARŞİVİMİZ İLE RİSKLERİ ORTADAN KALDIRIYORUZ!

ARTIK MESLEK BİRLİKLERİNE ÖDEME YAPMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ. APOLYON İLE YASAL RADYO YAYINININ TADINI ÇIKARIN.